rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Cikkekhez » Nike cipo

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Én a Csaba Centerbe járok az itt a prérin egy pláza!

2010.07.13. 21:54
  • Én mindig bevásárló központokba járok és találok leértékelt cuccokat. Egyébként az Arénában szoktak lenni akciók. Azt hiszem szerdánként.

2010.07.12. 15:44
  • A leárazást nem neveznéd akciónak? Akkor az mi? :) Amúgy mindig vannak a plázákban, és amúgy igen, pl a 20%-os leárazások szerdánként tök jók, általában mindig akkor megyek, elég sok pénzt meg lehet így spórolni... a nyári akciókkal kiegészítve pedig szerintem egyértelmûen megéri plázákban vásárolni... és kényelmes, hogy minden egy helyen van!

2010.07.12. 15:40
  • Én mindig bevásárló központokba járok és találok leértékelt cuccokat. Egyébként az Arénában szoktak lenni akciók. Azt hiszem szerdánként.

2010.07.12. 15:26

2010.07.12. 15:09

2010.07.12. 14:38
  • Hát nem tudod, én ezt nem nagyon szoktam tapasztalni, hogy a bevásárló központokba olcsók és akciósak szoktak lenni a dolgok. Max ha van valami leárazás, dehát azt nem nevezném akciónak.

2010.07.12. 14:27
  • Én arénába járok és elég sokszor szokott akció lenni. Ritkán veszek teljes árú ruhákat/cipõket.

2010.07.12. 14:16
  • Akciók nyáron, inkább a béleltebb, télbõl megmaradt kollekciókra szoktak lenni. De egy olcsó nike boltnak én is örülnék. \"olcsó\"...

2010.07.12. 12:51
  • Én Converse párti vagyok, de mióta a Nike gyártja azt is a Nikeból is szívesen vásárolok és igaz ami igaz tényleg nagyon sokáig bírják, nem is olyan megfizethetetlenek. Bár a mostani már nagyon viseltes. Ha tudtok egy jó helyet ahol olcsón vehetek, kérlek írjatok. Köszi (:

2010.07.12. 12:43
  • Én Converse párti vagyok, de mióta a Nike gyártja azt is a Nikeból is szívesen vásárolok és igaz ami igaz tényleg nagyon sokáig bírják, nem is olyan megfizethetetlenek. Bár a mostani már nagyon viseltes. Ha tudtok egy jó helyet ahol olcsón vehetek, kérlek írjatok. Köszi (:

2010.07.12. 12:37
  • Akciók mindig vannak, fõleg ilyenkor nyáron. Nyilván jobban megéri, mint az ócska cipõk, nekem van egy 5 éves nike cipõm, csak azért nem hordom, mert már szégyellem :D Nyilván szerencse is kell hozzá... de mostanában már 12000-ért is lehet venni... annyit meg 2 évre érdemes kiadni...

2010.07.12. 12:30
  • további hozzászólások