rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Minden, ami komolytalan » Gyuri bácsi

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Gyuri bácsiért elment Kati néni a kocsmába :
    -Gyere haza , részeg disznó !
    -Asszonyom , én nem ismerem magát !
    -Nem ismered , majd jól kupán nyomlak !
    -Asszonyom , ne inzultáljon , mert rendõrt hívok !
    Erre Kati néni elõkapta a sodrófát és hazáig verte az öreget !

2010.05.29. 16:35
  • Beszélgettünk Gyuri bácsival :
    -...Ott volt a feleségem is , baszd meg !
    -Jo , jó , de mit szól hozzá Kati néni ?!

2010.02.24. 13:07
  • Gyuri bácsi kifakadt ránk :
    -Szemetek vagytok velem , fel is hívom a fõnököt !
    -Ott a telefon , a száma 11-891 !
    Visszajött :
    -Nincs rajta 11-es !

2009.12.22. 12:14
  • Gyuri bácsi mondta :
    -Vajon miért nem lehet kapni pápafaszt ?

2009.07.25. 15:35
  • Gyuri bácsi , a vékony hangú volt a biztonsági õr 98-ban a Postabank-botránykor .
    A tömeg dühösen már majdnem áttörte az ügyfélpultot,az öreg kiszól :
    -Maradjanak csendben !
    -Kuss ,kappanhangú !
    A fõnökasszony is kiszól :
    -Hát , ne csak pénzt kérjenek , vegyenek Kincstárjegyet !
    -Rakják a faszukat a kincstárjegyükbe !

2009.07.02. 15:53
  • -Gyuri bácsi!Maga ért a permetezéshez?-Értek hát.-Akkor mondja meg mi lehet a baj,permetezem ezt a krumplit ezzel a Decis-sel,és nem döglenek meg a bogarak tõle!...-Próbálja meg literessel.

2009.06.25. 11:28
  • A TSZ -be meghozták az elsõ fejõgépet,és a TSZ elnök akarta bemutatni a tehenészeknek a mûködését.Persze nem az istállóba,hanem behívatta õket az irodába.Sehogy sem akart összejönni a bekapcsolása,mire rájöttek,hogy a tehéntõgyre kell rátenni és úgy szív.Csak az istálló messze volt és az elnök biztos akart lenni abban,hogy fogják tudni kezelni a dolgozók. Erre Gyuri bácsi azt javasolta,hogy próbálják ki az elnök farkán,nem fogják elmondani senkinek.Az elnök belement,de nem tudták,hogyan kell levenni.Gyuribácsi rögtön a használati utasítást olvasta:-"Ne tessék mindjárt megijedni,húsz liternél automatikusan kikapcsol!"

2009.06.13. 20:37
  • Hasonló Gyuri bácsival nekünk is volt dolgunk.Munka után a brigád mindig betért egy-két itókára a gyár melletti büfébe,ugye szokás szerint jött a pincér,megkérdezte,hogy ki mit kér és kihozta,minden kört más fizetett.Hozzánk csapódott egy új emberke és a második héten is eljátszotta azt,hogy megivott egy italt és õneki már megy a busz.Hozzáteszem a sajátját sosem fizette ki távozáskor.Összebeszéltünk egymással és a pincérrel,hogy mikor legközelebb megyünk,és meg akar lépni fizetés nélkül akkor,szóljon neki az ital áráért....Ki is fizette,de többet nem jött velünk.XDXD.

2009.06.12. 19:29
  • Gyui bácsi sosem fizetett egy kört sem a kocsmában!
    Indok:
    -Van nekem pénzem fiúk , csak nem adja ide Kati nénétek!
    Összebeszéltünk és elhívtam egy 10 tagú társaságot egy drága helyre .
    -Pincér ,egy négyzetméter fél vodkát kérünk !
    -Az mennyi ?
    -Mindenkinek 10-et !
    Elkezdtünk inni és közben egyenként elsunnyogtunk WC-re. A számla Gyuri bácsira maradt ! Többet nempotyázott !

2009.06.12. 11:30
  • Fasza módszer !

2009.06.11. 22:22
  • Gyuribácsi dohányzott,de mivel a felesége nem nagyon vett neki cigarettát,így megpróbált rászokni a többi emberére.Egyszer-kétszer kért tõlem is,de mivel nekem sem az ablakon szórták be a cigit,egy idõ után meguntam.Tervet készítettem,hogy miként lehetne az öreget leszoktatni a kéregetésrõl.Adva volt gyufafej,errõl szedtem le a foszfort,vagy húsz darabról és a cigi közepébe kevertem a dohánnyal.Megint kért a cigibõl,külön kihúztam amelyik preparálva volt.Rágyújtott.Még az volt a szerencse,hogy a kezében gyulladt meg a foszfor,jó messzire dobta a maradékot a kezébõl.Kiabálta utánam:-" MÓCSKOS KÖLÖK,HÁT NEM KI.ASZTÁL VELEM"?!!!.....-Aznap nem mentem az öreg közelébe,de nem is kért cigarettát többet tõlem.XDXD

2009.06.11. 19:01
  • Gyuri bácsi mesélte:
    -Reggel kidobott az ágy , betettem a seggem baltáját,eltüntettem valami szarnak valót és gyüttem gályázni !
    Fordítás : Felkeltem ,betettem a protkóm,reggeliztem és jöttem dolgozni !

2009.06.11. 11:37
  • további hozzászólások