2024.04.18. - Andrea, Ilma

Tesztiráshoz

A legjobb módszer tesztíráshoz (szupertökéletes, szuperlebukásmentes)

A tesztiráshoz szeretnék egy tökéletes módszert megosztani. Ehhez elõször is szükség van egy emberre, aki tényleg köpi vágja az anyagot. Namost, ha megvan, akkor dolgozatírásnál õt kell egy mindenki által jól látható padba ültetni. Meg kell várni, míg megírja a dolgozatot, és aztán csak figyelni kell a kezét, mert ez lesz a titok nyitja.
A titok:
Mindenki szokott a tollával játszani. Ez egyetlen tanárnak sem tûnik fel, azonban a játszadozással lehet leadni a drótot a többieknek. Megbeszélitek a jótanuló sráccal, hogy legyen a következõ kódrendszer:
(A) választ jelentse a függõlegesen tartott toll;
(B) választ jelentse a vízszintesen tartott toll;
(C) választ jelentse a tábla felé tartott toll;
(D) választ jelentse toll ki be kapcsolása (kattogtatása)
stb...
Tehát ha a srác megírta a dogát, akkor jelez, hogy készen van (például kifujja az orrát), és innentõl kezdve csak õt kell bámulni. Mondjuk 5 másodperc mulva elkezd a tollával jelezni, kitartja a jelzést ugyanennyi ideig, majd jön a következõ és így tovább.
Ha oszloposan ültetnek (A-B csoport) és az elõadóban nem lehet látni az elõtted ülõt, akkor sincs gond, mert kiteszi a kezét a pad szélére és ott játszadozik. Ha te leírtad, akkor ugyanígy továbbadhatod a drótot a mögötted ülõknek.
A módszer hasonlóan beválik melletted ülõ esetén is, ha például az unalom jelzésére szolgáló könyöklést, ahol az álkapcsunkat a tenyerünkbe fektetjük (kocsmai könyöklés, így már érthetõ) lesz az A válasz, álcsúcs dörzsölése hüvelyk és mutatóujjal B válasz, fülvakarás C, és így tovább...
Van még kérdés?